Aplikace

APLIKACE

WOOs
APLIKACE VHODNÁ PRO POSKYTOVATELE SLUŽEB SERVISU NEBO PRO INTERNÍ SERVIS ZAŘÍZENÍ.
APLIKACE ZLEPŠUJE SLUŽBY A ZEFEKTIVŇUJE PRÁCI S PRACOVNÍMI / ZAKÁZKOVÝMI LISTY. DOKLADY JSOU VYPLNĚNY TECHNIKEM V TERÉNU DO APLIKACE V TABLETU A OKAMŽITĚ K DISPOZICI V SYSTÉMU PRO DALŠÍ ZPRACOVÁNÍ.
Váš
Aplikace vhodná pro logistické firmy různého zaměření. Od přepravy balíků a palet až po štěrk, beton, nadměrný náklad, nebezpečný náklad nebo dříví včetně všech metod kubírování.
Dodací list vytvoří řidič při přebírání zboží včetně parametrů nákladu, fotek a podpisu. Při vykládce doplní fotky, podpis příjemce a číslo přejímky. Jednoduchá kontrola a vytvoření podkladu k fakturaci.
dodavatel
Aplikace vhodná pro logistické firmy různého zaměření. Jedná se o jednodušší variantu aplikace Dodací list. Od přepravy balíků a palet až po štěrk, beton, nadměrný náklad, nebezpečný náklad nebo dříví.
Dodací list vytvoří řidič při přebírání zboží včetně parametrů nákladu, fotek a podpisu. Při vykládce doplní fotky, podpis příjemce a číslo přejímky. Jednoduchá kontrola a exporty do dalších programů.
mobilních
Aplikace vhodná pro sdílení dokumentů. Bezpečně sdílí smlouvy, faktury, revize, videa nebo jiné dokumenty s obchodními partnery nebo zaměstnanci.
Přestaňte dokumenty opakovaně hledat a zasílat. Zpřístupněte je oprávněným uživatelům vždy, když je potřebují.
aplikací
Aplikace vhodná pro výrobce a servis letadel nebo vrtulníků. Vylepšuje služby a zefektivňuje práci s pracovními / zakázkovými listy.
Doklady jsou vyplněny technikem do aplikace v tabletu a okamžitě k dispozici v systému pro další zpracování.